Режим інкогніто: Chrome буде позначати HTTP-сайти як небезпечні

Новости
Август 28, 2017

На сьогодні з’явилася інформація про ще одне важливе оновлення — небезпечними сайти будуть позначатися і в режимі інкогніто. Дана позначка буде з’являтися в двох випадках: коли на сторінці сайту є поля для введення даних і всі HTTP-сторінки, відвідуються в режимі інкогніто. Ці зміни вступлять в силу в 62 версії веб-браузера Google Chrome. Спеціальний прапорець «ненадійності» буде з’являтися на сайтах, які не мають безпечного з’єднання, тобто не використовують SSL-сертифікат.

Уже відомо, що в січні місяці цього року вступили в силу позначки ненадійних сайтів, які вимагають введення паролів і даних кредитних карт. А ще у вересні 2016 року було відомо про прийдешні зміни і про те, що вони торкнуться і режиму інкогніто.

З приводу режиму інкогніто відомо те, що користувачі покладають надто великі надії на його конфіденційність і безпеку. При вході на HTTP-сайти за допомогою «інкогніто» призначені для користувача дані видно точно так само, як і при стандартному режимі перегляду. Тому боротьба Google і в цьому режимі очевидна і виправдана.

Корпорація Google робить все для того, щоб забезпечити безпечну роботу користувачів в Інтернеті, в тому числі і піклується про перехід сайтів на протокол з’єднання HTTPS.

В недалекому майбутньому Google почне позначати всі сайти, які не використовують HTTPS, як небезпечні, і зробить ці попередження більш помітними. Тому всім власникам сайтів варто подбати про наявність SSL сертифікату для свого ресурсу. Доречі хлопці з хостингової компанії ГіперХост дарують SSL сертифікати при купівлі безлімітного хостингу на півроку і більше, ось посилання.

Як заявили самі представники пошукової системи:

«Коли ви завантажуєте сайт по протоколу HTTP, хтось інший може переглянути або модифікувати сайт, перш ніж ви на нього ввійдете, — пише Google. — Дослідження показують, що користувачі не сприймають відсутність іконки «захищеності» як попередження, але також користувачі починають ігнорувати попередження, якщо вони з’являються занадто часто. Ми плануємо почати позначати HTTP-сайти як небезпечні більш ясно і акуратно, поступово грунтуючись на все більш жорстких умовах ».

У чому перевага HTTPS? Перехід на даний протокол з’єднання повністю виправданий, тому що він забезпечує повний захист даних від сторонніх осіб, а також користувач конкретного сайту може бути впевнений в тому, що він потрапляє на оригінальний сайт, а не на його підробку. Тобто цей крок в першу чергу необхідний для відвідувачів, які будуть впевнені в надійності ресурсу, який вони відвідують.

Для легкості переходу на безпечний протокол розроблено багато інструкцій. Але якщо у Вас мало досвіду в даній сфері, Ви можете звернутись до хостинг-провайдера, у якого розміщуєте сайт. Технічна підтримка хостера допоможе Вам виконати всі налаштування і забезпечить перехід на HTTPS-протокол.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *